Wszystkie wiatrówki, które można kupić w naszym sklepie internetowym DOSTĘPNE SĄ BEZ ZEZWOLENIA. Wiatrówki te mają moc poniżej 17 dżuli i zgodnie z polskim prawem można je nabywać i posiadać bez konieczności uzyskania zezwolenia i rejestracji. 

Aby je kupić, wystarczy być osobą pełnoletnią. W związku z tym przy zakupie będziemy jedynie dodatkowo potrzebowali Twojego numeru PESEL (weryfikacja wieku) - podaj go proszę w formularzu zamówienia lub telefonicznie konsultantowi.

Wraz z towarem otrzymujesz od nas fakturę, która zaświadcza, że wiatrówka ma energię poniżej 17J

Pod tym linkiem znajdziesz plik z tekstem ustawy z dnia 21 maja 1999 r. o broni i amunicji.

W Polsce posiadanie wiatrówki poniżej limitu 17J nie wiąże się z  żadnymi konsekwencjami prawnymi, o ile nie będziemy używali je w niedozwolonym celu.

Zalecamy jednak rozsądek w transportowaniu wiatrówek i wyborze miejsc do strzelania. Warto wziąć pod uwagę, iż nie każdy z przychylnością odnosi się do tego hobby i nasz widok może wzbudzać u niektórych niepokój i zdenerwowanie. 

UWAGA! W różnych krajach mogą być różne obostrzenia prawne dotyczące posiadania, użytkowania i zakupu różnych produktów jak np. wiatrówki czy air soft guns. Jeśli zamawiasz z zagranicy lub podróżujesz z zakupionym u nas towarem, na Tobie spoczywa obowiązek znajomości lokalnego prawa i jego przestrzegania.