Jeśli zakupiony towar nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz zwrócić go w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Gwarantujemy satysfakcję z zamówionego towaru, albo zwrot pieniędzy.

Zwrócone towary nie mogą posiadać śladów używania. Prosimy też, jeśli tylko to możliwe, o zachowanie oryginalnego opakowania w stanie nieuszkodzonym.

Zwracane towary  odeślij na adres:

"Military Shop" Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Grzegorz Cichocki
ul. Ozimska 14
45-057 Opole 

Do zwracanego artykułu koniecznie dołącz fakturę, którą otrzymałeś wraz z przesyłką wraz z adnotacją dlaczego rezygnujesz z zakupu. Uwaga! Zwroty nadesłane na koszt odbiorcy nie będą przyjmowane.

Należność za zwrócone artykuły zostaną wysłane w ciągu 2 tygodni od daty otrzymania przez nas przesyłki. Zwrot należności możesz otrzymać przekazem pocztowym lub przelewem na konto bankowe. W przypadku przelewu prosimy o dokładne podanie nazwy banku oraz numeru rachunku bankowego.

Pamiętaj o zachowaniu pocztowego dowodu nadania paczki do chwili otrzymania zwrotu pieniędzy.

Zwrócony towar możesz zamienić także na inny, będący w naszej ofercie - w zależności od wybranego produktu zwrócimy Ci nadpłatę lub pobierzmy brakującą sumę. Skontaktuj się z nami wcześniej w celu ustalenia dokładnej procedury.

Artykuły zwrócone w późniejszym terminie nie będą przyjmowane. Po upływie 14 dni od daty odebrania przesyłki, prawo zwrotu lub wymiany przysługuje tylko artykułom posiadającym wadę ukrytą (odpowiedzialność sprzedawcy za zgodność towarów z umową).

W przypadku zwrotu lub zamiany przesyłki, która była wysłana nieodpłatnie do odbiorcy zmieni się końcowa wartość zamówienia na poniżej 299 pln, wówczas to kupujący ponosi koszty wysyłki tak jak w tabelach:

  • Pobranie- 18 pln
  • Przelew- 10 pln

Kwotę którą z powodu spadku wartości zamówienia będzie nam winien kupujący odliczymy od zwrotu.
Jężeli zwrot będzie całkowity a przesyłka była darmowa wówczas, również kupujący pokrywa koszty poniesione przez sprzedającego, które zależą od formy zamówienia.( kupujący otrzyma nr konta na które będzie mógł wpłacić zaległą sumę).